הגדלת המכירות בעסק

טלמרקטינג היא שיטת מכירה שקיימת גם היום בעולם בו יש אינטרנט ומהסיבה הפשוטה – כי היא עובדת, ובגדול! אין כמו שיחה אמיתית עם בן אדם, הקשבה לצרכים שלו ומתן מענה איכותי ובעיקר אמין. אם העסק שלכם צריך חיזוק והגדלה של המכירות שלו (מה שלמעשה כל עסק צריך) הנה כמה שיטות למכירה וטיפים איך לעשות שיחת מכירה טלפונים בצורה נכונה.

  • אל תנסו למכור מוצר שהלקוח לא צריך – אתם קודם כל ולפני הכול צריכים להישמע אמינים, ואמינות מתחילה בכך שאתם לא מנסים "לדחוף בכוח" ללקוח את מה שהוא לא צריך. חשוב לשמוע את הלקוח, להבין את הצרכים שלו ורק אז להציע לו את מה שיש לכם להציע.
  • שיטת השיקוף – לקוחות פוטנציאליים ישמחו לשמוע את הצורך שלהם ממך. למה? כי הם מרגישים ככה שמבינים אותם, שהצורך הוא לא רק שלהם אלא משהו רחב יותר. איך עושים את זה? פשוט מאוד, כשהלקוח מעלה איזו שהיא בעיה חוזרים עליה ובקול ואפילו מפרטים קצת יותר ממנו. הוא מיד ירגיש שמנסים לתת לו את המענה הנכון.
  • הכנת תסריטי שיחה – אם אתם רוצים להתכונן כמו שצריך לשיחת מכירה בטלפון, כדאי שתכינו תסריט שיחה מוכן מראש ותנסו להיכנס למוחו של מי שיהיה בצד השני. אילו התנגדויות הוא יציג? מה יכול להציק לו במה שתציעו לו?
איך להגדיל את המכירות בעסק

טיפול בהתנגדויות

יש שתי שאלות שהלקוח שואל את עצמו גם בלי להיות מודע לכך. הראשונה, האם אני רוצה את המוצר והשנייה, האם אני מוכן לשלם את מה שנדרש על המוצר. אתם בתור הטלפנים חייבים להפריד אצלו בין שתי השאלות בשביל להתמודד עם ההתנגדות שלו. אתם צריכים קודם כל לוודא איתו: "מר כהן, לפני שניגש למחיר, אתה רוצה את המוצר כן?" ולאחר שהתשובה תהיה "כן" אתם צריכים להמשיך: "אז בוא נראה איך אני יכול לבוא לקראתך עם המחיר כדי שתוכל ליהנות מהמוצר"

שיטת הטלמרקטינג היא אם כן מכשיר מצוין להגדלת המכירות בעסק, רק צריך לדעת להשתמש בה נכון ובעיקר במינון הנכון מול הלקוח הפוטנציאלי.

 

כתוב/כתבי תגובה